Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/bonnie/domains/paznokcie.waw.pl/public_html/wp-config.php on line 3 Henna Rzęs Warszawa - Paznokcie Targówek - Białołęka

Oczy i wyraziste rzęsy są atutem urody, więc nic dziwnego, że wiele kobiet pragnie zapewnić sobie podobny efekt. Dlatego najczęściej sięgamy po najdroższe kosmetyki, ale i tak zapewnienie odpowiedniego efektu wcale nie jest takie proste. Jednak problem ten można bardzo szybko rozwiązać, bo z pomocą przychodzi henna rzęs warszawa!

Henna rzęs, czyli profesjonalna stylizacja w Warszawie

Henna rzęs to proces stylizacji, który został wprowadzony po to, aby wesprzeć wszystkie kobiety. Które chciały podkreślić swoje spojrzenie w naturalny sposób. Bez użycia maskary, czy wszelkiego typu kosmetyków do makijażu, które czasami, zamiast poprawić spojrzenie, to je pogarszają. Jednak henna rzęs warszawa może wszystko zmienić, ponieważ dzięki niej będziemy mogły cieszyć się pięknym i zarazem naturalnym spojrzeniem. Czym w takim razie jest henna rzęs? To zabieg kosmetyczny polegający na farbowaniu rzęs. Do jego wykonania sięga się po naturalny barwnik – hennę. Jest barwnikiem roślinnym, który pozyskuje się ze pędów i liści rośliny o nazwie lawsonia bezbronna. 

Co ciekawe, metoda ta nie jest nowością. Jeśli zgłębimy jej zagadnienie, to dojdziemy do wniosku, że henna cieszyła się niezwykłą popularnością w starożytności. Już wtedy odkryto jej barwiące  właściwości i zaczęto stosować ją do malowania ciała i barwienia włosów. Z biegiem czasu również inne kraje odkryły jej dobroczynne właściwości i tak henna rzęs na stałe zagościła na liście usług w salonach kosmetycznych.

Henna rzęs Targówek

Warto zacząć od tego, że mamy do czynienia z całkowicie naturalnym i nietoksycznym zabiegiem, który nie osłabia kondycji rzęs. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na taki zabieg, to możemy być pewni, że henna rzęs targówek sprawi, że nasze naturalne włoski staną się bardziej lśniące. Zostaną odpowiednio odżywione, a nawet poprawi się ich sprężystość. Na tym jednak nie koniec, ponieważ henna pokrywa każdy włos z osobna, co sprawia, że zwiększa się również ich objętość. Będziemy mogły cieszyć się o wiele gęstszymi rzęsami. Dodatkowo nałożenie henny sprawia, że są one odpowiednio zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych. Można nawet śmiało stwierdzić, że taki zabieg to dobry sposób na to, aby przywrócić rzęsy do dobrej kondycji.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że możemy cieszyć się naturalnym i pięknie wyglądającym efektem, który sprawi, że nie będziemy musiały każdego dnia nakładać tuszu. Koniec ze sklejonymi rzęsami, kruszącym się tuszem, czy uczuciem ciężkości. Henna sprawi, że nasze oczy będą mogły w końcu odpocząć od zbyt wielu kosmetyków. A my nie będziemy nerwowo sprawdzać, czy przypadkiem tusz do rzęs nie pozostawił śladów w okolicach oczu. 

Henna rzęs warszawa przygotowana przez profesjonalną kosmetyczkę wokół oczy żółte i różowe cienie oraz czerwone usta

Trwały zabieg kosmetyczny rzęs

Henna rzęs daje również bardzo trwały efekt, który utrzymuje się minimum trzy tygodnie. Dzięki temu z powodzeniem możemy zrezygnować z ich malowania, ponieważ przez ten cały czas będą wyglądały świetnie. Warto również wspomnieć, że występuje tylko minimalne ryzyko podrażnień, ponieważ mamy do czynienia z naturalnym barwnikiem, którego stosowanie niesie ze sobą tylko dobroczynne korzyści. Aby do nich nie doprowadzić, zawsze wykonywana jest próba alergiczna. Poprzez nałożenie małej ilości preparatu można sprawdzić, czy jesteśmy uczulone na hennę, czy też nie.

Na koniec warto wspomnieć, że mamy do czynienia z zabiegiem, który jest bezbolesny, bezinwazyjny i bardzo tani. Dzięki temu możemy być pewni, że profesjonalna stylizacja rzęs nie obciąży naszego budżetu.

Jak wygląda henna rzęs?

Choć mamy do czynienia z zabiegiem polegającym na barwieniu rzęs. Warto wiedzieć, że ten zabieg różni się od koloryzacji włosów na głowie. Co więcej, w hennie rzęs stosuje się też inne preparaty. Jednak ich wyborem nie musimy się obawiać, ponieważ profesjonalne punkty zawsze dbają o to, aby zapewnić swoim klientom bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Dlatego, jeśli zgłosimy się na hennę rzęs, to nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo. 

Pierwszym etapem zabiegu jest odpowiednie zabezpieczenie skóry dookoła rzęs. Do tego celu najczęściej stosowany jest tłusty krem lub wazelina. Następnie aplikowana jest wcześniej przygotowana henna na rzęsy. Metod jej aplikowania jest wiele, ale najczęściej specjalistki decydują się na wykorzystanie szczoteczki do rzęs. W ten sposób można nałożyć sprawnie i równomiernie hennę.

Henna rzęs Białołęka

Dokładny czas koloryzacji zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli zależy nam na lekkim efekcie, to 5-7 minut wystarczy. Z kolei jeśli henna rzęs białołęka ma zapewnić nam bardzo ciemny efekt, to czas zabiegu jest wydłużany. Oczywiście to nie oznacza, że będziemy siedziały z preparatem na rzęsach przez pół godziny. Po kilkunastu minutach henna przestaje być aktywna, a więc również wygasają jej barwiącej właściwości i tak długie trzymanie jej na rzęsach nie ma żadnego sensu.

Co robić po koloryzacji rzęs?

A co należy robić po koloryzacji? Czy musimy szykować się na dodatkowe zabiegi? Prawdę mówiąc, to rzęsy po farbowaniu henną nie wymagają żadnych dodatkowych działań. Oznacza to, że bez problemu możemy malować oczy, czy nawet nałożyć maskarę jeśli będziemy chciały. Nawet z demakijażem nie będzie żadnego problemu.