Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/bonnie/domains/paznokcie.waw.pl/public_html/wp-config.php on line 3 Przedłużanie Rzęs Warszawa - Paznokcie Targówek - Białołęka

Chyba nie ma kobiety, która by nie chciała cieszyć się idealnie długimi i pokręconym rzęsami. Niestety z upływem lat nasze rzęsy zaczynają tracić na urodzie. Zwłaszcza jeśli są ciągle narażone na pocieranie, tuszowanie, czy wpływ kosmetyków do demakijażu. Jednak to wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować ze swoich marzeń. Warto wiedzieć, że istnieją sposoby, aby zapewnić sobie idealne rzęsy, a jednym z nich jest właśnie przedłużanie rzęs warszawa. 

Przedłużanie rzęs, czyli profesjonalna stylizacja w Warszawie 

Niestety wiele z nas nie może poszczyć się grubymi i długimi rzęsami. Przez co jesteśmy zmuszone do sięgania po tusze do rzęs. Jednak nie zawsze gruba warstwa tuszu pozwala nadać oczom wyrazistego spojrzenia. Czasami otrzymujemy efekt poklejonych rzęs, które wcale nie wyglądają estetycznie i raczej dają powody do narzekań, a nie do radości. 

Dlatego zaczęłyśmy poszukiwać innego sposobu na to, aby podkreślić swoje oczy. Czy po prostu zrezygnować z ich malowania i właśnie to może zapewnić nam przedłużanie rzęs warszawa. Z czym dokładnie mamy do czynienia? Przedłużanie rzęs to zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych włosków. Po wykonaniu zabiegu rzęsy są wyraźnie zagęszczone, przyciemnione i wydłużone. Dzięki temu możemy cieszyć się idealnie wystylizowanymi rzęsami i to w takiej długości, jaka nam się marzyła.

Przedłużanie rzęs Targówek

Nie bez powodu było wspomniane, że decydując się na przedłużanie rzęs, można cieszyć taką długością, jaką chciałyśmy otrzymać. Ponieważ mamy do czynienia z zabiegiem, który występuje w różnych metodach. Każda z nich daje odmienne, mniej lub bardziej spektakularne efekty i warto je poznać, nim się zdecydujemy na przedłużanie rzęs. 

Pierwsza metoda to przedłużanie rzęs 1:1. To klasyczna i najbardziej delikatna metoda, w której do jednej naturalnej rzęsy doczepia się jedną syntetyczną. Takie przedłużanie rzęs targówek polecane jest tym kobietom, które chcą uzyskać minimalne efekty lub po prostu zagęścić swoje rzęsy, ale w bardziej naturalny sposób. Na pewno rzęsy 1:1 sprawdzą się również wtedy, gdy nie jesteśmy pewne, czy tego typu zabiegi są dla nas. Postawienie na klasyczny wariant pozwoli nam szybko to zweryfikować. Nawet jeśli stwierdzimy, że to nie dla nas, to efektów nie odczujemy tak mocno, ponieważ faktycznie są minimalne.

Metody pielęgnacji rzęs

Wśród dostępnych metod wyróżnić można również przedłużanie rzęs 2:1, 3:1 i 4:1. Są to metody, w których kolejno aplikuje się 2 do 4 syntetycznych rzęs do jednej naturalnej. Efekty takiego przedłużania są już bardzo widoczne, więc na pewno to dobry wybór dla pań, które chcą w znaczący sposób podkreślić swoje spojrzenie.

Najbardziej efektowną metodą jest przedłużanie rzęs od 5:1 do 10:1. W tego typu zabiegach kolejno aplikuje się od 5 do 10 syntetycznych rzęs do jednej naturalnej. Decydując się na taką metodę, sprawimy, że oko stanie się bardzo wyraziste, a rzęsy gęste i grube.

Przedłużanie rzęs warszawa realizowane w profesjonalnym salonie kosmetycznym u młodej kobiety w jasnej sukni z czerwonymi ustami

Przedłużanie rzęs Białołęka

Wybór odpowiedniej metody przedłużania rzęs powinien zależeć od nas, jak również od naszych potrzeb, czy oczekiwań. Na pewno ciekawie może wyglądać przedłużanie rzęs białołęka od 5:1 do 10:1. Nie jest to metoda dedykowana dla każdej kobiety. Jeśli nie chcemy otrzymać teatralnego i wręcz sztucznego efektu, lepiej wziąć pod uwagę to, jak nasze oczy są osadzone. Jak również, jak wyglądają nasze naturalne rzęsy. Lepszym wyborem może okazać przedłużanie metodą  2:1, 3:1 lub 4:1. Ponieważ już można otrzymać efekt wyrazistych i widocznych rzęs, ale przy okazji uniknąć przesady i sztucznego wyglądu.

Korzyści przedłużania rzęs

Tak naprawdę, to powodów, dla których warto zdecydować się na przedłużanie rzęs, znajdzie się całkiem sporo. O czym dokładnie mowa? Przede wszystkim pamiętajmy, że to najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie gęste, długie i niezwykle efektowne rzęsy. Nawet sięgając po najdroższe i najlepsze tusze do rzęs, nie będziemy w stanie zapewnić sobie tak dobrego efektu, jak poprzez przedłużanie.

Co więcej, to właśnie w ten sposób będziemy mogły podkreślić swoje oczy, czy nadać spojrzeniu charakteru. Przedłużanie rzęs w profesjonalnym salonie to najlepszy sposób na to, by wyglądały zniewalająco, a także byśmy w końcu poczuły się dobrze. Koniec z narzekaniem na rzadkie rzęsy, czy na tusze do rzęs. Po przedłużaniu będziemy mogły cieszyć się takimi efektami, jakie zawsze nam się marzyły.

Piękne oczy na dłużej

Nie da się również pominąć tego, że przedłużanie rzęs to oszczędność czasu i gwarancja, że nasze oczy zawsze będą się pięknie prezentowały. Jeśli zdecydujemy się na zabieg, to możemy zapomnieć o porannym nakładaniu tuszu, usuwaniu śladów po nim, czy o nieestetycznych łukach, które potrafią się pojawić po kilku godzinach. Przedłużanie rzęs sprawia, że znika obowiązek nakładania tuszu, a my dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas, ale również pieniądze. 

Warto również pamiętać, że tego typu zabiegi nie tylko dają wspaniałe efekty, ale również są długotrwałe. Jeśli odpowiednio zadbamy o swoje rzęsy, to możemy być pewne, że ich wygląd utrzyma się nawet przez kilka tygodni. Po tym czasie wystarczy zgłosić się na uzupełnienie i nasze spojrzenie znów będzie wyglądało perfekcyjnie.